• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Drodzy Rodzice!!!

W dniu 16.05.2022 roku dzieci z grupy III Żuczków oraz  IV Pszczółek mają zorganizowaną całodniową wycieczkę autokarową do Farmy Iluzji. Koszt wycieczki to 80 - 100 złotych od osoby, w zależności od ilości dzieci. Należy potwierdzić do czwartku 28.04.2022 chęć udziału dziecka w wycieczce u nauczyciela grupy dziecka. Zapis dziecka jest równoznaczny z rezerwacją miejsca i opłatą do dnia 29.04.2022.

Nasze Grupy

Grupa biedronki

Grupa I
Biedronki

Grupa motylki

Grupa II
Motylki

Grupa Żuczki

Grupa III
Żuczki

Grupa pszczolki

Grupa IV
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook