♦ OPŁATA  ŻYWIENIA DZIECKA W PRZEDSZKOLU

10,00 zł. dziennie obejmuje 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) oraz dodatkowo podawane dzieciom w ciągu dnia, około godz. 10:00,  w postaci drugiego śniadania: owoce sezonowe, porcje surowych warzyw, pestki do gryzienia, soki, woda.

Opłaty dokonywać należy najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy lub w formie przelewu, w kwocie  wysokości uzyskanej na podstawie pisemnych informacji od kierownika gospodarczego

☺ W treści wpisać należy imię, nazwisko dziecka, miesiąc, za który dokonywana jest wpłata. Oraz podać dokładnie wysokość kwoty do zapłaty. Ewentualne pomyłki utrudniają księgowanie wpłat.

☺ Koszty opłat przelewu pokrywają rodzice.

☺ Prosimy o korzystanie z usług banków. Przelewy pocztowe ze względu na dłuższy okres realizacji utrudniają księgowanie wpłat.

☺ Wpłat należy dokonywać na podany niżej numer konta bankowego:

Bank Citi  Handlowy  numer konta:   04 1030 1508 0000 0005 5026 9066

Tytułem:

wpłata za żywienie .......... /imię i nazwisko dziecka/ …………….. w Przedszkolu nr 217, ul. Szymanowskiego 4a, 03-477 Warszawa   za m-c:   ……………… r.

♦ OPŁATA  RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA

☺ Wpłata w wysokości dobrowolnie deklarowanej przez rodziców podczas pierwszego zebrania na dany rok szkolny.

☺ Dokonywane przez Państwa  wpłaty wykorzystywane są w związku z organizacją w przedszkolu imprez dla dzieci typu teatrzyki, koncerty muzyczne, bale przedszkolne, warsztaty tematyczne.  Podczas zakupu prezentów i upominków z racji obchodzonych świąt kalendarzowych: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Dziecka; organizowanych konkursów przedszkolnych, a także wewnętrznych imprez i uroczystości przedszkolnych: Pasowanie Malucha na Przedszkolaka, Pożegnanie Starszaków z Przedszkolem, pikniki rodzinne.

☺ Wpłat należy dokonywać na podany niżej numer konta bankowego:

Bank Pekao oddział w Warszawie ul. Kłopotowskiego 15, 03-708 Warszawa

16 1240 6074 1111 0011 0299 5007

Tytułem: wpłata ....................  na Radę Rodziców przy Przedszkolu nr 217 ul. Szymanowskiego 4a, 03-477 Warszawa

imię i nazwisko dziecka  ……………..   /grupa ........ /  za miesiąc:  ……………… r.

Uprzejmie informujemy, że ze względów epidemicznych, w chwili obecnej wstrzymuje się wnoszenie dokonywanych opłat za żywienie oraz wpłat Rady Rodziców w kasie placówki.